Відбувся вебінар для учасників «Програми захисту вкладів»

webinar26 лютого 2013 року юрист «Програми захисту вкладів» Віктор Рудий провів вебінар на тему «Зміни у внутрішніх документах щодо захисту персональних даних. Договір поруки».

Під час вебінару учасники розглянули такі питання:

1) Приведення внутрішніх положень кредитної спілки у відповідність до останніх змін у законодавстві щодо захисту персональних даних.
2) Необхідність повідомлення Державної служби України з питань захисту персональних даних про внесення змін до відомостей Державного реєстру баз персональних даних. Відкликання заяви про реєстрації бази даних щодо трудових відносин.
3) Договору поруки. Зміст та остання судова практика.

У вебінарі взяли участь 25 кредитних спілок – учасників «Програми захисту вкладів».

За результатами анкетування було виставлено відмінну оцінку підготовленим матеріалам та дано наступні коментарі

«Вебінари – це чудова річ!»
«Дякую за надану інформацію, актуально, не завжди встигаємо слідкувати за змінами в судовій практиці та законодавстві самостійно!!»
«Дякуємо за чудовий матеріал, побажання щодо покращення звуку»
«Спасибо, все понятно (почти)»
«Дякую! все подано в зрозумілій та доступній формі, а також зручно, що в вебінарі на відміну від семінарів, участь можуть взяти декілька працівників кредитної спілки!»

«Дякуємо за корисний, змістовний вебінар»

Нагадуємо, що даний вебінар проводився для учасників «Програми захисту вкладів» без додаткової оплати (все в межах членських внесків), а завдяки проведення даного навчання в інтерактивному режимі, кредитним спілкам не потрібно було витрачати кошти на відрядження працівників.

Правління  

Об’єднання кредитних спілок 

«Програма захисту вкладів»

 

Опубліковано в Новини

Мітки:

« »