Голова правління «Програми захисту вкладів» взяв участь в нараді у Держпідприємництві

 26 лютого 2013 року в Державній службі з України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва під головуванням заступника голови Держпідприємництва Шейко Олега Леонтійовича відбулась нарада з експертами німецького проекту технічної допомоги «Реформування фінансової діяльності у сільській місцевості» та об’єднаннями кредитних спілок.

Анна Гамбург – керівник Проекту «Реформування фінансової діяльності у сільській місцевості» – надала інформацію про роль та значення кооперативних систем розвинутих країн у фінансуванні малого і середнього бізнесу, в тому числі на прикладі роботи системи кооперативних банків Німеччини та Австрії. Крім того, висловила позицію Проекту в частині можливих шляхів вдосконалення співпраці між кредитними спілками та малим та середнім бізнесом в Україні.

Олександр Митченок – експерт Проекту – акцентував увагу на важливості надання права кредитним спілкам співпрацювати з малим та середнім бізнесом, потенційних вигодах як бізнесу та кредитних спілок, так і місцевих громад від даної співпраці. Крім того, він наголосив на важливості участі кредитних спілок в реалізації державних програм підтримки МСБ, зокрема через механізм відшкодування відсоткових ставок.

Іван Вишневський – голова правління Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів», голова правління Української об’єднаної кредитної спілки – надав інформація про стан розвитку кредитних спілок України та їх участь у кредитуванні малого та середнього бізнесу; а також наголосив на проблемах, пов’язаних з неможливістю підприємців та фермерів віднести на витрати бізнесу витрати по кредитах кредитних спілок.

Володимир Посполітак – експерт Проекту – доповів про необхідні першочергові законодавчі ініціативи стосовно підвищення доступу малих та середніх підприємств до фінансових ресурсів кредитних спілок.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці в питаннях покращення регуляторної бази діяльності кредитних спілок в частині надання можливостей кредитним спілкам співпрацювати з малими та середніми підприємствами.

Джерело http://rfr-project.net.ua/?p=1104

Опубліковано в Новини

Мітки:

« »