Зауваження “Програми захисту вкладів” до проекту Порядку проведення внутрішнього аудиту (контролю) у фінансових установах

5 листопада 2013 року “Програма захисту вкладів” подала зауваження та пропозиції до проекту розпорядження Нацомфінпослуг “Про затрвердження Порядку проведення внутрішнього аудиту (контролю) у фінансових установах”, який був оприлюднений на сайті Нацкомфінпослуг.

“Програма захисту вкладів” вважає, що норма Порядку, яка перекладає виконання посадовою особою служби внутрішнього аудиту завдання, де у неї може існувати будь-який конфлікт інтересів, на іншу посадову особу фінансової установи, суперечить вимогам самого Порядку. “Програма захисту вкладів” пропонує інший механізм вирішення такої ситуації.

“Програма захисту вкладів” наголошує про необхідність приведення термінології по тексту Порядку у відповідність до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» в частині призначення/визначення посадової особи служби внутрішнього аудиту.

Крім того,“Програма захисту вкладів” пропонує для усунення дублювання видалити з Переліку внутрішніх положень та процедур кредитної спілки, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 11.11.2003 р. №116, норму, відповідно до якої Положення про фінансове управління кредитної спілки за наявності служби внутрішнього аудиту повинно містити напрями, періодичність та форми проведення перевірок діяльності кредитної спілки та її відокремлених підрозділів (за наявності).

 Повний текст пропозицій та зауважень “Програми захисту вкладів” тут >>>

 

 

Опубліковано в Новини

Мітки: | | |

« »