Кредитна спілка “Самопоміч” м. Заліщики прозвітувала про результати своєї діяльності в 2013 році на загальних зборах членів кредитної спілки

ЗБОРИ 2        Кредитна спілка „Самопоміч” (м. Заліщики)  28 лютого 2014 р. провела загальні збори членів кредитної спілки, на яких звітувала про результати діяльності в 2013 році.

        2013 рік характеризується зростанням активів та капіталу кредитної спілки. Активи збільшилися на 20%, капітал збільшився на 44%. Капітал складається майже повністю з резервного капіталу, що складає в структурі капіталу 99,7%.

           Відповідно до положення про фінансові нормативи діяльності та критерії якості системи управління кредитних спілок та об’єднаних кредитних спілок, затвердженого розпорядженнями Держфінпослуг від 16.01.2004р. №7, кредитна спілка дотримується всіх нормативів.

            Успішно працюють 7 філій кредитної спілки та 24 працівники, які щоденно забезпечують оперативне обслуговування членів кредитної спілки.

            Внески (вклади) на депозитні рахунки членів кредитної спілки збільшилися в порівняні з минулим роком на 1 млн. 145 тис.грн. і становлять 6 млн. 998 тис.грн.

За 2013 рік видано членам кредитної спілки кредитів  на  суму 15 млн. 425 тис.грн., що в порівнянні з минулим роком більше на 2 млн. 78 тис.грн.  Отримано  кредит на суму 400 тис.грн. від  Української об’єднаної кредитної спілки.

Кредити видавались:

– короткострокові (із строком погашення до 3-х місяців) – на суму 222 тис.грн., що складає в структурі 1,4% від загальної суми наданих кредитів членам кредитної спілки,

– середньострокові (від 3-х до 12 місяців) – на суму 14 млн. 168 тис.грн., що складає в структурі 91,9% від загальної суми наданих кредитів членам кредитної спілки,

– довгострокові (більше 12 місяців) – на суму 1 млн. 35 тис.грн., що складає в структурі 6,7% від загальної суми наданих кредитів членам кредитної спілки.

            Кредитна спілка не надає кредитів з великими ризиками (більше 10% капіталу).

            Всі кредити надавались після ретельного вивчення фінансового стану позичальника. В якості забезпечення оформлялися договори поруки. Порука фізичних осіб є найефективнішим способом забезпечення кредиту. Дзвінок поручителю дуже швидко розв’язує проблему вчасного повернення кредиту.

Доступність, простота і мінімальні затрати часу на отримання кредиту надають можливість скористатися послугами кредитної спілки широким масам населення Тернопільської області.

            Кредитна спілка є членом об’єднання кредитних спілок „Програми захисту вкладів”, Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, Української об’єднаної кредитної спілки та Тернопільської обласної асоціації кредитних спілок.   Голова спостережної ради кредитної спілки ознайомив присутніх із висновком та рекомендаціями наданими Об’єднанням  кредитних спілок „Програми захисту вкладів”, які зроблені на підставі звітних даних поданих кредитною спілкою за 2013р.

              Тісна співпраця всіх керівних органів кредитної спілки, високий рівень фаховості працівників, відкритість та прозорість забезпечили стабільність роботи кредитної спілки протягом 2013 року.

            Голова правління Зоряна Розлуцька: „Бажаю всім членам кредитної спілки бути успішними й щасливими. Найголовніше – вірити в себе, свої сили і можливості. Попереду в нас багато спільних досягнень і приводів пишатися кредитною спілкою „Самопоміч”.

ЗБОРИ

Опубліковано в Новини

Мітки: | |

« »