Кредитні спілки та “Програма захисту вкладів” поширюють достовірну та позитивну інформацію про кредитні спілки

Представники кредитних спілок – учасників “Програми захисту вкладів” Володимир Сидоровський (КС “Анісія”) та Петро Маковський (КС “Вигода”, Львівська обласна асоціація кредитних спілок), та голова Правління “Програми захисту вкладів” Іван Вишневський 20 березня 2013 року виступили в прямому ефірі програми «Вечір у Львові» Львівської обласної державної телерадіокомпанії.

Під час 45 хвилинного ефіру було обговорено низку питань: “Що таке кредитні спілки?”,  “Чим вони відрізняються від інших установ?”,  “Яка відмінність кредитних спілок від “покупок в групах?”, а також було надано спростування недостовірної інформації про кредитні спілки, яка поширювалась протягом останніх тижнів центральними та місцевими ЗМІ.

Відповідаючи на питання ведучих та слухачів, доповідачам вдалось пояснити різницю між кредитною спілкою  та “купівлею в групах”.

Володимир Сидоровський розповів про кредитні спілки Львівщини та умови отримання кредитів;

Петро Маковський надав інформацію про те, за якими “індикаторами” варто споживачеві обирати фінансову установу – партнера;

Іван Вишневський проінформував споживачів про небезпеку “кредитів під 0%” та “позик під 1-2% “; надав інформацію про те, як розраховувати реальну ставку за кредитом.

Нижче наведено відеозапис програми “Вечір у Львові”. З 27 хвилини – розмова про кредитні спілки.

Вечір у Львові 20 03 2013

Принагідно надаємо Вашій увазі лист Львівської обласної асоціації кредитних спілок до каналу ZIK 

Download (PDF, 734KB)

Опубліковано в Новини

Мітки: | | | | |

« »