Матеріали вебінару: “Кредитний продукт “Сухий вітамін”: особливості впровадження, просування та кредитування”

webinar

 

6 червня 2013 року фахівцями проекту “Агроінвест”, аудиторської фірми “АВС – Центр” та “Програми захисту вкладів” було проведено вебінар на тему: “Кредитний продукт “Сухий вітамін”: особливості впровадження, просування та кредитування”

Сушіння – це традиційний та один з найбільш ефективних способів переробки сільгосппродукції. Бізнес-ідея щодо виробництва сухофруктів доступна майже всім сільгоспвиробникам та легка в реалізації. До того ж, це дозволяє сільгоспвиробникам диверсифікувати збут своєї продукції, або, наприклад, висушити, зберегти та дочекатися кращої ціні на продукти, які в поточному періоді мають низьку ціну через пере врожай.

Кредитний продукт «Сухий вітамін» був розроблений за ініціативою кредитної спілки «Косівська», яка має багаторічний досвід роботи з сільгоспвиробниками, які займаються зеленим туризмом. Найактивнішу роль в розробці продукту відіграла кредитна спілка «Разом до успіху», яка знайшла виробника якісних приладів для сушіння продукції у Вінницькій області, де працює. Цей продукт був затверджений кредитною спілкою «Разом до успіху» у 1 кварталі 2013 році та представлений сільгоспвиробникам Могилів – Подільського району Вінницької області під час семінару. Придбання обладнання для сушіння є особливо актуальним у літній період, коли йде збір врожаю ягід, овочів та фруктів, які традиційно дуже цінуються у висушеному вигляді.

 Даний кредитний продукт був розроблений фахівцями аудиторської фірми в рамках співпраці Аудиторської фірми та проекту “Агроінвест в Україні”.

[hana-flv-player video=”http://www.pzv.net.ua/wordpress/wp-content/uploads/2013/06/susharka.flv” width=”600″ height=”auto” description=”Вебінар: “КРЕДИТНИЙ ПРОДУКТ “СУХИЙ ВІТАМІН”: особливості впровадження, просування та кредитування”” player=”3″ autoload=”true” autoplay=”false” loop=”false” autorewind=”true” /]

Опубліковано в Новини

« »