Новини законодавства у сфері бухгалтерського обліку від АФ «АВС-Центр» 02.10.2014 №5

3ffd1cf9611bcee6ea9d57298c9d7a5aАФ «АВС-Центр» в рамках договору ПЗВ та АФ «АВС-Центр» підготувала для учасників ПЗВ інформацію щодо змін законодавства у сфері бухгалтерського обліку:

1. Податковий облік:

Чи оподатковувати ПДФО воду, придбану роботодавцем для споживання працівниками в офісі?

Чи потрібно працівнику, який під час виконання службових функцій користувався послугами маршрутного таксі, отримувати копію витягу з Державного реєстру ЮО та ФОП, який надав ці послуги, якщо є оригінал квитка для відшкодування витрат? Чи потрібно ЮО зазначати дані виплати ФОП в податковому розрахунку форми 1- ДФ?

Як відображаються витрати платника податків, понесені за участь працівника у семінарах, конференціях?

Чи підлягає оподаткуванню військовим збором сума, на яку збільшено розмір добових витрат на відрядження понад встановлені норми, на підставі рішення керівництва?

Чи підлягає оподаткуванню військовим збором компенсація вартості пального та ремонту автомобіля, що виплачується роботодавцем найманому працівнику за використання під час виконання службових обов’язків власного автомобіля, який не перебуває в оренді суб’єкта господарювання?

У якому випадку платник податків може подати уточнюючу звітність до початку планової документальної перевірки?

2. Податкова звітність

 Проект наказу Міністерства фінансів України, що затверджує нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ – ДИВ. ДОДАТОК 1) та Порядок її заповнення та подання податковими агентами.

3. Бухгалтерські новини

Роз’яснення НБУ з питань застосування окремих норм Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 р. № 637

Лист НБУ №25-110 / 55892, в якому, зокрема, йдеться про заборону вільного користування зарплатними картками.

4. Інші новини

Зміни до Порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Учасники “Програми захисту вкладів” можуть завантажити матеріали ТУТ

Опубліковано в Новини

« »