Новини законодавства у сфері бухгалтерського обліку від АФ «АВС-Центр» 20.10.2014 №6

3ffd1cf9611bcee6ea9d57298c9d7a5aАФ «АВС-Центр» в рамках договору ПЗВ та АФ «АВС-Центр» підготувала для учасників ПЗВ інформацію щодо змін законодавства у сфері бухгалтерського обліку:

  1. Податковий облік:

Як у податковому обліку платника податку враховуються витрати, пов’язані з придбанням та ремонтом побутових приладів (холодильника, мікрохвильової печі, телевізора тощо), призначених для користування працівниками, що перебувають у трудових відносинах з таким платником?

Чи застосовуються штрафні (фінансові) санкції до неприбуткової організації, яка після внесення змін до статутних документів у 10-денний термін не подала до контролюючих органів заяву щодо перереєстрації?

Чи оподатковується ПДФО сума середнього заробітку, виплачена податковим агентом працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, якщо відсутній порядок проведення компенсаційних виплат з бюджету?

Чи вважається додатковим благом найманого працівника витрати на таксі, які були понесені ним під час відрядження в межах території України або за її межами та відшкодовані юридичною особою?

Чи виникає об`єкт оподаткування ПДФО, якщо юридична особа сплачує вартість виробничих розмов, які здійснюють її працівники з мобільних телефонів, що обліковуються на балансі юрособи?

Чи буде вважатися додатковим благом найманого працівника, направленого у відрядження, відшкодована роботодавцем вартість квитка, якщо дата на ньому та в наказі про відрядження не збігається?

  1. Бухгалтерський облік

Враховуючи, що опалювальний сезон обіцяє бути досить складним, нагадаємо деякі нюанси щодо утеплення приміщень та забезпечення більш комфортних умов праці для працівників.

  1. Трудове законодавство
  2. Інші новини

15.10.2014 року набув чинності Закон України від 02.09.2014 № 1669-VII «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції»

Учасники “Програми захисту вкладів” можуть завантажити матеріали ТУТ

Опубліковано в Новини

« »