Новини законодавства у сфері бухгалтерського обліку від АФ «АВС-Центр» 14.11.2014 №7

3ffd1cf9611bcee6ea9d57298c9d7a5aАФ «АВС-Центр» в рамках договору ПЗВ та АФ «АВС-Центр» підготувала для учасників ПЗВ інформацію щодо змін законодавства у сфері бухгалтерського обліку:

1. Податковий облік:

Інформація щодо нових роз’яснень, розміщених в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі («ЗІР») ДФС:

Як відображаються у податковому обліку витрати, пов’язані з придбанням електронного ключа для подання податкової звітності в електронному вигляді?

Чи відноситься до розрахункового документу чек, який видається терміналом IBOX та чи може він бути підставою для оплати будь-яких послуг за рахунок коштів підприємства?

Чи повинні працівники органів Міндоходів при проведенні інвентаризації під час перевірки мати відповідне направлення, проводити інвентаризацію самостійно у присутності посадових осіб суб’єкта господарювання та надавати копію інвентаризаційної відомості суб’єкту господарювання?

Оподаткування ПДФО суми комунальних платежів

2. Податкова звітність

Подання форми 1ДФ

3. Бухгалтерські новини

Наказ Міністерства фінансів від 02.09.2014 р. № 879, яким затверджено нове Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань.

4. Трудове законодавство

Як розрахувати страховий стаж для оплати тимчасової непрацездатності працівнику, що працює на умовах неповного робочого часу?

Після тривалої відсутності працівник надає документи щодо проходження військової служби: чи виплачувати середній заробіток?

  5. Інші новини

Деякі нові нормативні акти Національного банку України.

Учасники “Програми захисту вкладів” можуть завантажити матеріали ТУТ

Опубліковано в Новини

« »