ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ КРЕДИТНИМИ СПІЛКАМИ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

З 1 березня 2020 року зареєстровані на сайті Національного банку кредитні спілки можуть у тестовому режимі подати звітність до НБУ.
Для цього на сайті НБУ розміщено реєстр тестових звітних показників, XSD-схеми для формування звітних файлів в XML форматі та детальні інструкції.
Протягом тестового періоду (до 1 липня 2020 року) спеціальний ресурс Національного банку для подання звітності portal.bank.gov.ua буде функціонувати в режимі отримування, перевірки звітності, надання протоколів помилок.
Тестова звітність подається за 4 квартал 2019 року. Термін подання тестової звітності не обмежений існуючими нормативно-правовими актами.
До кінця 2020 року перелік звітних показників залишатиметься незмінним, але змінюється формат. Звіт до Національного банку формується у форматі XML.
Починаючи з 1 липня 2020 року кредитні спілки подаватимуть звітність лише до Національного банку через вебпортал відповідно до вказаного реєстру звітних показників, у тому числі звітність за ІІ квартал 2020 року.

Більше про процес реєстрації тут: https://tinyurl.com/tce65qz

Роз’яснення та інструкції: https://tinyurl.com/sytve7g

Презентація по поданню звітності: https://tinyurl.com/t29o2az

Відеоінструкція про те, як подавати звітність: https://youtu.be/nCdqKXno8gw

Технічна підтримка суб’єктів подання звітності на вебпорталі (надання логіну та паролю доступу, консультативна допомога щодо формування звіту у форматі XML) здійснюється відділом систем автоматизації Департаменту інформаційних технологій НБУ (тел. +380 44 527 32 83+380 44 527 32 65+380 44 527 30 68).

З повідомленням НБУ про початок тестування звітності небанківських фінансових установ можна ознайомитись за посиланням:

 https://bank.gov.ua/news/all/rozpochalos-testuvannya-podannya-zvitnosti-nebankivskimi-finansovimi-ustanovami-do-natsionalnogo-banku

 

 

Опубліковано в Новини

« »