Чергові вебінари для учасників “Програми захисту вкладів”

Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» продовжує проведення вебінарів для кредитних спілок – учасників «Програми захисту вкладів».

Так, 7 та 12 листопада проведено перші два з семи запланованих вебінарів на теми «Нові інститути кримінального провадження. Початок досудового розслідування» та “Забезпечення кримінального провадження”. Загалом, ця серія вебінарів на загальну тему «Особливості застосування нового Кримінально – процесуального кодексу України»” ознайомить учасників з новелами Кримінально-процесуального кодексу України та детально розгляне особливості застосування норм нового КПК України.

Доповідачем є запрошений фахівець в галузі кримінального судочинства: Іван Васильович Канфуі (полковник міліції у відставці, колишній заступник начальника управління Головного слідчого управління МВС України. 30 років слідчої роботи. Нині начальник Управління безпеки комерційного банку).

У перших двох вебінарах цієї серії взяли участь понад 50 представників кредитних спілок – учасників «Програми захисту вкладів».

Слід зауважити, що проведення вебінарів стало вже звичною практикою «Програми захисту вкладів»: з травня 2012 року і до сьогодні проведено майже 30 вебінарів. Дана форма навчання отримала величезну кількість схвальних відгуків учасників, адже це дає змогу без відриву від виробництва та додаткових витрат отримати актуальну інформацію та залучити до навчального процесу максимальну кількість працівників кредитної спілки.

 

Опубліковано в Новини

« »